Vedat Şengül

Deniz Hanım'la diyet sürecine başlamadan daha önce farklı diyetisyenlerle zayıflamayı denediğimi, fakat verdikleri programların sürdürülebilir olmadığını konuştum. Kendisi bana benim yaşam düzenime uygun bir program hazırlayacağını, gerekirse revizeler yapacağımızı anlattı ve başlamış olduk. Gerçekten de hiç zorlanmadan, ufak düzenlemelerle normal yaşantımı sürdürerek diyetime başladım. Öyle ki çevremdekiler diyet yaptığımı bile farketmedi. İhtiyacım olan her an kendisine ulaşabilip soru sorabildim. Motivasyonumun düştüğü anlarda bana destek olup diyete devam etmemi sağladı. Bu sayede bir yeme düzenim oluştu. Dönemlik bir beslenme düzeni değil, kalıcı, sağlıklı bir yaşam biçimi kazanmış oldum. Yasaksız diyet düzeniyle 11 aylık süreçte 40 kiloya yakın zayıfladım. Deniz Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Kendisini kalıcı, sağlıklı bir yaşam düzeni kazanmak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Ulviye Yağbasan

Deniz hanım'ın beni yönlendirmesinden çok memnun kaldım. Sağlıklı beslenme konusunda beni aydınlattı, uzun vadede sağlıklı kilo vermemde yardımcı oldu. İstediğim hedefe ulaştım, bu süreçte sağlıklı beslenmeyi de öğrendim. Yaklaşık 5 kg verdim, fazla bir kilom yoktu. En sevdiğim yanı istikrarlı olması ve beni yönlendirmesiydi. Daha öncesinde defalarca şok diyetler yapmıştım, yavaş kilo verdiğim için şok diyet yapmak istediğimi ilettim ama beni motive ederek bunun doğru olmadığını iletti metabolizmamı öğrenmemi ve uzun vadede sağlıkla kilo vermemi sağladı.

Zeynep T

Diyetisyenim Deniz Berksoy hakkında diyebileceğim en önemli ve en güzel şey mükemmel bir motivasyon kaynağı olması. Çoğu diyetisyen sadece liste verip yollarken, Deniz hanıma gittiğim zaman sohbet ve muhabbet şansımız oluyor. Diyet listesi tamamen benim damak tadıma uygun yiyebileceğim gıdalar içeriyor. Diğer gittiğim diyetisyenler gibi sadece ot veya protein değil. Ben tatlıyı çok seviyorum. Diyet listemde haftada 1 gün tatlı olması benim için çok önemliydi, daha sonrasında tatlı miktarını gün aşırıya kadar çıkardı deniz hanım. Şuana kadar gittiğim en verimli ve güzel sonuçlar aldığım tek diyetisyen. Anadolu yakasının en iyi diyetisyeni bence. Teşekkür ederim kendisine :)

Tijen Akkaya

Diyetisyenim Deniz Berksoy'u internet üzerinden araştırmalarım sonrasında buldum. Ben özellikle belli bir kilonun altına inemiyordum. 51 yaşında menapoz döneminde olduğum için kilom tamamen takılı kalmıştı. Hiçbir şekilde kilo veremiyordum. Öncelikle Deniz Hanım ile bunu başardık. Kastan değil tamamen yağdan gitti, 5 kilo yağdan verdim. Deniz Hanım beslenme düzenimi oturttu. Daha rahat, daha zinde oldum. İlk hedeflediğimiz kiloya ulaştık. Şimdi yeni hedef koyduk. Hedefe ulaşıp Deniz Hanım ile korumaya geçeceğiz.Tamamen günlük, evde olan şeyleri tüketiyorum ama ölçülerini veriyor, ne kadar almam gerektiğini söylüyor. Kesin bir liste olmayınca ben daha rahat hareket edebildim. Diyet listeleri konusunda sıkmadı ve kasmadı beni. Kendisi de çok sakin, sizin sıkıldığınızı farkettiği noktada yöntem değiştiriyor. Metabolizmanıza uygun ölçümlerle takip ettiği için kilonuzda değişiklik olmayınca farklı diyet yöntemlerine geçiyor. Birçok sorumu doğru şekilde cevaplandırmış olması, bilgisi, yapmam gerekenleri mantıklı şekilde açıklayıp gereken şeyleri söylemesi harika. Kendisinin vermiş olduğu ölçüleri uyguladığım takdirde bir sorun olmayacağının motivesini çok güzel verdi. Sıkıştığım zamanlarda, yemem veya yememem gereken durumlarda, tereddütde kaldığım noktada cep telefonu veya mail üzerinden kendisine danışabiliyorum. Diyetisyenim Deniz hanımdan çok memnunum. Yönlendirmeleri ve iletişimi doğru olduğu için danışmanlığına hala devam ediyorum. Beslenme koçum ve yaşam boyu diyetisyenim oldu kendisi :)

Selim Karaca

Deniz hanıma eşimin arkadaşının tavsiyesi ile ulaştım. Ben daha önce de diyet yapmıştım fakat başarılı olamamıştım. Şimdi başarılı olduğumu gördükçe daha çok motive olmaya başladım. 4 ayda 18 kilo verdim.Bu süreçte kendisi çok destekleyici.İnsanların bu süreçte motive olma ihtiyacı oluyor. Deniz Hanım bunu çok iyi yapıyor. Çok baskı kurarak yönlendirmiyor, danışanını tam tersi özgür bırakıp sorumluluk vererek ilerlediği için ben çok başarılı olduğunu düşünüyorum. Tamamen günlük hayatımızı dikkate alarak süreci yürütüyor. Bizimle birlikte çalışma ve aile hayatımızı ve yeme içme saatlerimizi dikkate alması çok pozitif. Kendinize olan güveniniz artıyor. Takibi çok iyiydi,sürekli olarak iletişimde olabiliyoruz. Motive edici,destekleyici bir yönü var. Baskıcı biri değil, tamamen özgür bırakarak hareket ediyor. Ben hedefime ulaştım ve şu an kilo korumak amaçlı görüşüyoruz. Kendisine teşekkür ediyor ve tavsiye ediyorum.

Ahu Gül

İnternet üzerindeki danışan yorumlarına ve tavsiyelerine istinaden Deniz Hanım'ı tercih ettim. Hamileliğim süresince 8-9 ay Deniz Berksoy ile birlikte çalıştık. Çok memnun kaldım kendisinden. Deniz Hanım'a başladıktan sonra hamilelik sürecimi daha sağlıklı bir şekilde geçirdim. Sağlıklı bir şekilde beslenme düzenim oturdu. Deniz Hanım'ın takibi kuvvetliydi. Beslenmemle ilgili ters giden bir durum olduğunda hemen müdahale ediyor ve değişiklikleri oluyordu. Deniz Hanım'ın planladığı gibi gittik. Bir önceki hamileliğimde çok kilo almıştım. Bu sefer yaklaşık olarak 14 kg aldım ve bebeğimde sağlıklı doğdu. Çok teşekkür ediyorum Deniz hanım :) Ben kilo almaya çalışan arkadaşımı da yönlendirdim kendisine. Deniz Hanım'ın söylediklerini takip ederek uygulamaya başlayınca arkadaşım da güzel sonuçlar aldı. Öneriyorum herkese ;)

Nilüfer Doğan

Deniz hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Diyetisyenim Deniz Berksoy ile yaşantıma uygun beslenme programı oluşturduk.Güzel sonuçlar aldım. 9 kilo verdim ve 8,5 kilo yağdan verdim. Deniz Hanım nasıl doğru beslenmem gerektiğini anlattı, porsiyonlarımın nasıl olması gerektiğini söyledi.Bununla ilgili spor ve egzersizlerle alakalı tavsiyelerde bulundu. Kalorili olduğunu düşünmediğim şeylerin aslında yanlış şeyler olduğunu ve bunların vücudumda nasıl etkileri olduğunu anlattı. Böylece normal haftalık menüler yaptık. Herhangi zorlandığım, sevmediğim,yaşantıma uygun olmayan şeyler varsa beslenme programımı değiştirdi.Gayet güzel sonuçlar aldım. Hala devam ediyorum kendisiyle. Kendisi güleryüzlü,danışanını gayet güzel dinliyor ve anlıyor. Her an sorduğunuz sorulara cevap verebiliyor. İlgili bir diyetisyen ve danışman. Teşekkür ederim Deniz hanım.

Simge Beybağ

Diyetisyenim Deniz hanımla uzun süredir beraber çalışıyoruz. Hamile kalmadan önce kendisiyle yaklaşık 8 kg vermiştim, istediğim kiloya ulaştım. Daha sonra hamile kaldım ve hamilelikte çok kilo aldım. Emzirme dönemine girince hemen diyetisyenim Deniz Berksoy'a ulaştım. Online diyet yapmaya başladık. Bu dönemde 19 kg vermemi sağladı ve hiç sütüm kesilmedi. Beni takip etmeye devam ediyor. Diyet listeleri oldukça uygun zaten benim yaşam şeklime göre uyarlıyor ve kolaylıkla uyguluyorum. Arkadaş gibi olduk artık, 7/24 telefonda ulaşabiliyorum, anlayışla ve hoşgörüyle karşılıyoruz birbirimizi. Soran herkese de tavsiye ediyorum kendisini.

Selen Karaca

Çok memnunum gittiğim için ve güzel sonuçlar da aldım. Seanslarımız devam ediyor, üç aydır danışanıyım. Şu zamana kadar tam 17 kg verdim. Benden önce abim gidiyordu ve onun tavsiyesi üzerine başladım ben de. Diyet deyince aklına insanın düşük kalorili diyetler geliyor. Bende o tarz diyetleri uygulayamıyor başladığım anda bırakıyordum, ama korktuğum olmadı. Deniz hanımın diyet listeleri oldukça uygun, kolaylıkla uyguluyorum. Çok güleryüzlü ve çok ilgili olması da en sevdiğim yanı :) Diyetisyenim Deniz Berksoy'u ben de herkese öneriyorum.

Emine Yağcı

Deniz Hanım'dan çok memnunum. Konuşmasıyla ve desteği ile kilo veremediğim günlerde bile beni motive etti. Benim yaşamıma, özel hayatıma, 2 çocuğum olmasına rağmen tamamen benim hayatıma göre listeler hazırladığı için başarılı oldum. 10 kg verdim sayesinde ve diyetim boyunca hiç detoks yapmadım. Ben internetten araştırarak gittim kendisine, 2-3 ay birlikte çalıştık ve verdiğim kiloyu uzun süre korudum. Deniz Hanım sürekli beni motive etti ve diyet boyunca hiç bir şekilde baskı kurmadı, tamamen bana organize olmuş bir diyet uyguladık. Kendisine teşekkür ediyorum. Bence en iyi diyetisyen Deniz Berksoy.

Emel Şenyaşa

Kendisinden hala hizmet alıyorum, geçen sene de destek almıştım. Bu yıl da yaza hazırlanmak için gidiyorum. Oldukça güzel bir iletişim dili yakaladık, bana özel güzel listeler hazırlıyor. Gerek telefonda, gerek bilfiil ulaşabiliyorum kendisine. Bana ciddi bir faydası oldu, 7 kg vermemi sağladı ve uzun bir dönem korudum bunu. Hazırladığı listelerden ve verdiği programdan çok memnunum. Geçmişte bu kadar uzun çalıştığım bir diyetisyen olmamıştı. Sosyal medyadan araştırarak ulaşmıştım kendisine. Çok dirençli bir vücudum olmasına rağmen Deniz Hanım'la rahatça verebildim bu kiloyu. İyi ki Diyetisyen Deniz Berksoy'u bulmuş ve gitmişim diyorum. Çok çok tavsiye ediyorum :)

Eda Erge

Daha önce diyetisyen deneyimim olmuştu. Fakat bana iş ortamımda uygulamam çok zor olan bir program verdi zorlanıyordum ve halsiz hissediyordum kendimi, haliyle programı tamamlayamadan bitirdim. Bunun üzerine anadolu yakasında diyetisyen araştırıyordum. Diyetisyen Deniz Berksoy'a ulaştım. Kendisiyle görüştüm ve bana tamamen özel olan iş durumuma göre bir diyet listesi vereceğini belirtti. Bende ona güvendim. Gerçektende öyle oldu. Halsizlik olmayan çok rahat yapabileceğim bana özel bir diyet programı verdi. Ayrıca her zaman whatsapp ile sormak istediklerimi sordum. Gerçekten çok serbest bir diyetisyen empati kurabiliyor bence. Elinize bir liste tutuşturup göndermiyor uzun süre vakit ayırıyor ve dinliyor. Şu ana kadar 10 kg verdim vermeye devam ediyorum. Kendisiyle tanıştığıma çok memnunum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Nesli Ç.

Hamileliğimin 6. ayında gebelik şekerim çıktı. Doktorum bir diyetisyen yardımı almam gerektiğini söyledi. İlk bebeğim olduğu için endişeliydim. Doktorumun tavsiyesi üzerine Deniz hanıma ulaştım. Hamilelikte beslenme konusunda uzman bir diyetisyen olduğunu söyledi. Hamileliğime özel, kilo dengemi koruyan, şekerimi dengeleyecek bir beslenme programı hazırladı bana. Gün içerisinde uyuklar halde gezerdim. Çok fazla ödemim olurdu hepsinden kurtuldum en önemlisi şekerim düzene girdi. En son doktor kontrolümde bebeğimin sağlıklı kilo aldığını söyledi doktorum. Çok mutlu oldum. Mutluluğum sevgili diyetisyenim Deniz Berksoy sayesinde oldu :) Kendisine çok teşekkür ediyorum. Hamile diyetisyeni arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

Çağla A.

Emzirme döneminde fazla kilolarımdan çok şikayetçiydim. Bir yandan kilo vermek istiyordum bir yandan da sütüm kesilirse diye korkuyordum. Ataşehirde diyetisyen araştırırken bir tanıdığımın tavsiyesiyle Deniz hanımla tanıştım. Korkularımın yersiz olduğunu doğru bir diyet programı olursa hiç bir problem olmayacağını söyledi. Bana özel hazırladığı diyet listesine harfiyen uydum. Sonunda kendimi tanıyamaz bir durumda buldum fazla kilo ve yağlarıma veda ettim. Pozitif yaklaşımı ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Whatsapp tan devamlı iletişim halindeydim. Yediklerimin fotoğrafını atıyordum ve soru soruyordum. Sütten kesilmeden sağlıklı bir şekilde ideal kiloma kavuştum. Bunu diyetisyenim Deniz Berksoy'a borçluyum. Kendisine çok teşekür ederim, herkese tavsiye ederim.

Öznur Alışkan

Diyetisyen Deniz hanımla şu ana kadar tam 13 kg verdim. İnternetten ve sosyal medyadan araştırdım. Tavsiye eden kişiler çoktu Deniz hanımı. Başarı hikayelerini okudum hepsi çok gerçekçiydi. Kendisinden online diyetisyen hizmeti alıyorum. Devamlı iletişim halindeyiz. Bana özel bir diyet hazırladı ve onu uyguluyorum. Düzenli takip ediyor. Eskiden giyemediğim kıyafetlerimi giyiyorum. Hedeflediğim kiloma onun sayesinde ulaşacağım :) Teşekkürler Deniz hanım. Sağlıklı kilo verme konusunda Deniz Berksoy en iyi diyetisyen bence.

Gizem Avcı K.

Benim canım diyetisyenim. Sizi tanıdığım günden beri hayatım değişti. Özellikle herşeyi yiyebilmek tabikide çok güzel fakat herşeyin ölçüsü olması ayrı bi güzel. Daha önce sabah yiyip akşama kadar hiçbişi yemiyordum şimdi ise 6 öğün besleniyorum ve daha sağlıklıyım. Sizi tanıdığım için çok şanslıyım bence herkesin sizi gibi bir diyetisyene sahip olması gerekiyor, çünkü hiç bi zaman motvasyonumu kaybetmedim pes etmedim her verdiğim kilo için kendimi ödüllendirmek yerine irademe sahip çıktım. Çünkü biliyordum sonunda güzel sonuçlar alacağımı ve şimdi çok hafifim ve sağlıklıyım. Hepsi sizin sayenizde. Tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki sizi tanıdım sevgili diyetisyenim Deniz berksoy.

Gülşah T.

Bana kısa sürede hayatımı değiştirmemi sağlayan ve beslenmeyi öğreten Deniz hanıma buradan teşekkür etmek istiyorum. İdeal kiloma ulaştım, çok mutlu ve sağlıklıyım :) Diyet yapmaya cesaret edemeyen veya diyet yapamam diyenlere buradan seslenmek istiyorum… Asıl yediklerime dikkat etmediğim günler doymuyorum ve daha çabuk acıkıyorum. Diyetisyenim Deniz Berksoy sayesinde daha küçük porsiyonlu kalorili yiyecekler yerine daha büyük porsiyonlu sağlıklı yiyeceklerle beslenmeyi öğrendim. Doğru besinlerle yemek yemeyi öğrenmek enerji, keyif ve zindelik sağlıyor. Teşekkürler Deniz hanım :)

Emre Turan

Sosyal medya ile Deniz Hanım'ı tanıdım ve uzun zamandır şikayetçi olduğum fazla kilolarımdan kurtulmamın zamanının geldiğine karar verdim. Açıkçası bu kadar iyi bir sonuç beklemiyordum. Hedefim 4 ayda 15-16 kg vermek ve şu andaki gidişata göre bu hedefe de ulaşacağım. Fiziksel bir aktivite yapamamama rağmen sağlıklı ve hızlı bir şekilde kilo verdim ve sonuca ulaşmama az bir süre kaldı. Kesinlikle Deniz Berksoy’u sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Aysun Eryılmaz

Deniz Hanım’ı internetteki araştırmam sonucu olumlu yorumların etkisiyle tercih ettim. Yaptığım iki doğumdan kalan kilolarımın üzerine tiroitlerimin çalışmaması ve yanlış beslenmede eklenince kilolarım arttıkça arttı. Kendi kendime yaptığım diyet denemeleri başarısız oluyordu. Kararımı vererek en sonunda Deniz Hanıma gittim ve baştan aşağı yeme alışkanlığım değişti. Sağlıklı yemek yemeyi öğrendim. Sonucunda koruma programımı da tamamlayarak 9 ayda 22 kilo verdim ve hedeflediğimiz 62 kilo ile 38 bedene ulaştım. 38 bedende kalmayı sürdüreceğim. İlk önce kararınızı verin, daha sonra kendinizi Deniz Hanım’ın engin bilgilerine bırakın gerisi geliyor zaten. Deniz Hanım kilolarınızı kas kaybı olarak değil, yağ kaybı olarak vermenizi sağlıyor. Güler yüzlü, her şeyi açıklayıcı anlatımıyla kontrollerinizi sabırsızlıkla bekleyeceksiniz. Ben bunu kendimde gördüm herkese tavsiye ederim.

Pınar Yüce E.

Canım doktorum benim. O yalnızca bir diyetisyen değil, arkadaş, dost, sırdaş, yaşam koçu, psikiyatrist… İnanın abartmıyorum hatta bence o bir sihirbaz. Mesleğinin David Copperfield’i. Ne zaman nasıl oldu anlamadan kısa sürede 15 kilo verdim ama 20 kilodan fazla vermiş gibi duruyorum. Çünkü verdiğim kiloların tamamı neredeyse yağdan. 50 bedenden 40 bedene indim üstelik 53 yaşındayım. Aynanın karşısına geçtiğimde inanamıyorum. Eskiden büyük beden satan mağazaları gezerken şimdi kızımın alışveriş ettiği gençlere hitap eden butiklerden giyiniyorum. Deniz Hanım beni çok sevdiğim, vazgeçemeyeceğim yiyecek-içeceklerden mahrum etmedi. Çok disiplinli bir diyetisyen kendisi fakat katı kuralları yok. Hiç aç kalmadığım için canım hiçbir şeyi çekmedi, zorlanmadım. Çünkü her şeyden belli ölçülerde yedim. Daha önce spor salonlarına avuç dolusu paralar ve bir sürü zaman harcamış, kilo vermiş ama her seferinde sporu bırakınca verdiğim kiloları tıkır tıkır geri almıştım. Ömür boyu spor yapamayız ama Deniz Hanım’dan öğrendiklerimizi ömür boyu uygulayabiliriz. Şimdi benim spor yapmadan sadece diyet uygulayarak bu kadar zayıfladığıma kimse inanamıyor. Hatta liposuction yaptırdığımı, bunu saklayıp diyetle zayıfladığımı söylediğimi düşünenler bile oldu. Bunu yüzüme karşı söylediler. Ama bilgilerimi ve zayıflama sürecinde uyguladığım programı onlara biraz aktarınca gerçeği anladılar. En güzeli de hayatımda Deniz Hanım gibi bir danışmanım olduktan sonra bir daha hiçbir zaman kilo problemi yaşamayacağımdan emin olmam. Size çooooook minnettarım Deniz Hanım.

Mahmut Toprak

Son dört yılda aldığım kiloları vermekte çok zorlanıyordum. Televizyonlarda duyduğumuz popüler diyet programlarından birkaçını denedim fakat başarılı olamadım. Bu durumu da kendi kendime yaşla beraber metabolizmamın yavaşlamasına bağlıyordum. Daha önce diyetisyene hiç gitmemiştim kendimi psikolojik olarak hazır hissettiğimde Deniz Hanımın kapısını çaldım. İlk hafta sonunda sağlıklı bir şekilde 2,4 kilo verdiğimi görünce diyet programımı bozmamak için gayret gösterdim. 3 ayın sonunda, açlık çekmeden ve stressiz neredeyse tamamı yağdan 10 kilo verdim. 10 kilo vermenin ötesinde sağlıklı beslenmeyi öğrendim ve yemek yeme alışkanlıklarım tamamen değişti. Teşekkürler.

A.Ç

Deniz Hanımla birlikte 7 ayda 25 kilo verdim. Aç kalmak bir yana 84 kilodaki halimden daha fazla ve tabi ki sağlıklı beslenerek ideal kiloma ulaştım. Hiç zorlanmadan hayal ettiğimden daha fazla kilo vermeme yardımcı olduğu için Deniz Hanım'a çok teşekkür ediyorum. Hala aynaya baktığımda mutlu bir şaşkınlık yaşıyorum:) İdeal vücut ölçülerine sahip olmaya alışmak çok daha zevkli ve kolay oluyor. İsteyen herkesin Deniz Berksoy gibi başarılı bir uzman desteğiyle hayallerine kavuşacağına inanıyorum.

Sinem Orhun

Aile genlerimden gelen kilo sorunum küçük yaşlarımdan beri vardı. Deniz Hanım'la birlikte uyguladığımız düzenli beslenme ve egzersiz programı sayesinde 15 kilo verdim. Kendime olan özgüvenim yerine geldi ve çok mutluyum. Deniz Hanım'a bu yardımları ve güleryüzü için çok teşekkür ediyorum.

Özgün B.

Okula ilk başladığım haftalarda aşırı kilolarımdan dolayı kendimi çok kötü hissediyor ve hiçbir sosyal ortama giremiyordum. Bir gün internette yaptığım araştırma sonucu Deniz Berksoy’u buldum. Programa başlayıp da kilo vermeyi başaramazsam yaşayacağım hayal kırıklığını tahmin bile edemiyordum. Deniz hanım beni karşıladığında sıcak bir gülümseme ve pozitif enerjisiyle bana hoşgeldiniz dedi. Uzun uzun ve ayrıntılı bir konuşma yaptık. Deniz Hanım bana zayıflamaya karar vererek buraya geldiğime göre yolun yarısını katteğimi söyledi. Zaten her görüşmemizde sadece yemem gerekenleri değil, beslenme tarzımı bir yaşam tarzına dönüştürmem gerektiğini anlatıyordu. İlk gün tartıldığımda 116 kiloydum. O gün büyük bir ümitle ordan çıktım. Yememe içmeme dikkat ettim verdiği listeleri uyguladım ve haftalar geçtikçe mutluluğum daha da arttı ve 5 ay sonunda 40 kilo zayıflayarak 76 kiloya düştüm. Ne sormak istediysem sordum hep ilgiliydi. Boş ümitlere kapılmamamı sağladığı için diyetisyenim Deniz Berksoy'a çok teşekkür ediyorum. Umarım bu güzel insanla bir gün tanışır ve kendinizle barışırsınız.. Herkese tavsiye ediyorum. Benim için en iyi diyetisyendir kendisi.

Didem A.

Deniz Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıdım. Son dönemlerde iş koşullarımın zorluğu sebebiyle fazlasıyla kilo artışım olmuştu. Çok ümitsiz bir halde kendisine gittim. İnanılmaz pozitif, kendinden emin ve işini çok iyi biliyor. Önce beslenme alışkanlıklarımı, yiyip yiyemediğim besinleri, rahatsızlıklarımı, herşeyi konuştuk. İş koşullarımdan dolayı her an yemek hazırlama şansımın olmadığını da söyledim. Kendisi tamamen benim şartlarıma uygun ve uygulaması kolay bir program hazırladı. Ayrıca hiç sıkılmıyorum. Çünkü kendimi diyette gibi hissetmiyorum. Şu ana kadar 15 kilo verdim ve hala devam ediyorum. Deniz Hanım’ın size veremeyeceği bir cevap yok, o kadar bilgili ki her sorununuza mutlaka bir çözüm bulur. Kendisinden çok memnunum ve hayatımınn bundan sonraki evrelerinde tekrar kilo problemi yaşarsam tek gideceğim kişidir. Onun sayesinde tekrar kilo problemi yaşamayacağımı biliyorum. Beni aynalarla barıştırdı, kendisinden arada aldığım tüyolarla gardırobumu da yeniledim :) Deniz Hanım size gerçekten çok teşekkür ediyorum, İyiki varsınız..

Melis

Uzun bir süre kendi çapımda diyet yapmama rağmen bir türlü kilo veremeyen ve en sonunda diyetisyenini bulan gruptanım bende. Kilolarım sebebiyle arkadaşlarımla görüşmez sokağa çıkmaz olmuştum. Bir sabah internetin başında diyetisyen ararken Deniz Berksoy’u buldum. Aslında diyetisyene gitmek isteyen arkadaşlarıma para vereceğine indir internetten liste uygula derdim. Deniz Hanım bana öyle olmadığını ve sağlıklı zayıflamak için uzman kontrolünde olmak gerektiğini gösterdi. Diyetisyenim Deniz Hanım disiplinli, bir o kadar güleryüzlü, mesleğini çok seven, çok başarılı bir diyetisyen. Zaten öyle çok seviyorsunuz ki onu ona mahcup olmamak için sözünden çıkmıyorsunuz. Dipnot: Gözünden de hiçbir şey kaçmaz:) 3 ayda 12,5 kilo verdim, 11,5 kg’ı yağdan gitti. Herkes bana sen kaç kilo verdin 20 kilo falan oldu herhalde diyor. Yağ kaybım çok olduğu için vücudum çok inceldi. Onun verdiği beslenme danışmanlığı ile yiyerek ve yağ kaybederek zayıfladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve şiddetle herkese tavsiye ediyorum..

C.T.A

Merhaba, kısa bir zaman önce Deniz Hanım' ın yardımı ile baya bir kilo verdim ardından yurt dışına okumaya geldim ve hala verdiğim kiloyu korumaktayım. Daha öncede kilo vermiştim ama malesef koruma konusunda yönlendirilmediğim icin tekrar kilo almıştım. Deniz Hanım' a bu konuda çok teşekkür ederim, başından sonuna hatta sonrasına kadar çok titiz davrandığı için. Ben şunu anladım ki önemli olan verilen kilolar sonrasında istediğiniz kiloyu koruyabilmek. Deniz Hanım' da bu konuda çok dikkatli davranıyor zaten. Ben onunla zayıflamaktan çok keyif aldım, bu işi ciddi anlamda kafasına koyan ve gerçek anlamda profesyonel yardım almak isteyenlere Deniz Berksoy'u rahatlıkla önerebilirim.

Ela Güralp

Fazla kilolarımın artık beni psikolojik olarak rahatsız etmeye başladığı bir dönemde internet üzerinden araştırma yaparken Deniz hanım'a ulaştım. Deniz hanım hakkındaki olumlu ve güzel yazılar kendisini tercih etmeme neden oldu. İyiki de tercih etmişim. Güler yüzü ve motivasyonu düşürmeden tavsiyeleri neticesinde kilo vermemde çok yardımcı oldu. Vermiş olduğun destek için teşekkürler Deniz Berksoy.. Sevgiler..

Y.K.

Israrla tavsiye ediyorum.. Deniz hanımla tanışalı yaklaşık 1 sene oldu diyabet hastasıyım, şekerim son zamanlarda iniş çıkış içersindeydi dokturum bir diyetisyen yardımı almamı önerdi ve araştırmalarım sonunda Deniz hanımla tanıştım.Kişiliği ve mesleğine duyduğu saygı ve sevgi beni çok etkiledi. Yaklaşımı, tutumu ve içimi rahatlatıcı konuşmaları bana güven verdi. Yazdığı diyet listesi ve yardımları neticesinde şekerim ve sosyal hayatım düzene girdi, telefon, e-posta, whatsapp ile devamlı iletişim kuruyor olmak benim için çok önemliydi. Bu duygularıma dayanarak tekrar söylüyorum ısrarla tavsiye ediyorum ve kendisine başarılar diliyorum.

M.B.

Geçen sene kendisinden diyet programı almıştım.Karın bölgemde yağlanma vardı aynı zamada kolestorol tetkiklerim fazla çıkmıştı. Kolesterolüm normal seviyelerine indi. Karın bölgemdeki fazlalıktan kurtuldum. Kendisinin verdiği program ve üstün motivasyon gücüyle şimdi doğru beslenmeyi yaşam stilime dönüştürdü. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Aynur Bektaş

Diyetisyen Deniz BERKSOY Hanımı, kendi imkanlarımla buldum. İyi ki bulmuşum! Arayan bulurmuş! Bundan sonraki hayatımda çok önemli bir yeri var. Ömrümün sonuna kadar danışanı olacağım herhalde! Zaten hiç ayrılmak istemiyorsun. Ama ne yazık ki; üç ayda hedefe ulaştık. Koruma dönemine geçmiş bulunuyoruz. Bu nedenle; kendisiyle görüşme aralığı arttı. Doğru beslenmeyi yerleştirdikten sonra, artık kendin diyetisyen oluyorsun. Metabolizma yaşım 55 den 44 oldu, karın bölgesi yağ miktarı, genç kızlarınkine yaklaştı. Yaşım ayıptır söylemesi 49. Fakat; eşime kızınız mı diye sormaya başladılar. Anlayacağınız evde durumlar fena! İşin latifesi tabii ki! Ailecek çok mutluyuz, benim yeni sağlıklı görünümümden. İstediğimi yiyebiliyorum, istediğim giysileri giyebiliyorum. Çok çok mutluyum. Herkese Diyetisyen Deniz Hanım şart! Çok genç olmasına rağmen; sanki yılların deneyimine sahip, oldukça profesyonel, samimi, güven verici, güler yüzlü ve konuşkan. Çok özel olmakla beraber; Allah, kendisini boş gününde yaratmış, bir o kadar da güzel! Allah nazarlardan korusun!

Arzu Altun

Merhaba, Deniz Hanım zor ikna olan herşeye kulp takan birini bile verdiği diyet listesi ile mutlu eden, kilo verdiren, sabırlı, güler yüzlü ve bence mesleğini çok sevdiği her halinden belli olan özel biri. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle benim gibi Türkiye de mevcut tüm zayıflama tekniklerini denemiş ama hiçbirinden uzun soluklu sonuçlar alamamış biri olarak eğer kilo vermek istiyorsanız yada kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız mutlaka Deniz Hanımla tanışmanızı öneririm.

B.U.

Deniz Hanım ile internet sayesinde tanıştım ve benim beslenme danışmanım oldu. Kendisine gitmeye başladığımda 78.2 kg idim, 67 kg'a indim ve kilo vermeye devam ediyorum. Hiç zorlanmadan, günlük ve özel hayatımda, tatillerimde büyük özveriler yapmadan sadece planlı, kontrollü ve dengeli beslenerek yavaş yavaş kilo verdim. Deniz Hanım'a güleryüzü, samimi, teşvik edici ve olumlu yaklaşımından ötürü teşekkür ediyorum.

Kezban Timuçin

Deniz Hanım ile mart sonunda çalışmaya başladık.. Eşim ve benim sağlık sorunlarımız nedeniyle kilo vermemiz gerekiyordu. Kendi başarısız denemelerimiz oldu.. Kardeşimin aracılığı ile Deniz Hanımla tanıştık.. Ve bu sayede diyet ve diyetisyen fobisinden kurtulduk. Kilo vermek benim ve eminim herkes için zaten sorunlu ve zor bir süreç.. Bu süreçte stres yaratacak bir diyetisyenle yola çıkmak istemedim açıkcası.. Daha önce tanıştığım başka bir diyetisyenin gergin tavrı nedeniyle vazgeçmiştim diyetisyene gitmekten. Ancak Deniz Hn'la bu düşüncem tümüyle değişti.. Kişiye özel hazırladığı haftalık beslenme programlarıyla hiç aç kalmadan herşeyi yiyerek kilo verdik.. Arada izin verdiğ kaçamaklar sayesinde de kendimizi daha iyi hissettik. Diyetteyim onu bunu yiyemem psikolojisinden tamamıyle kurtulduk.. Herşeyden, ama ölçüyle yeme alışkanlığı edindik.. Yiyerek zayıfladık :) Cumartesi sabahları gidip, tartılıp, güleryüzle sohbet edip önerilerini dinledik.. Strese girmeden yiyip içerek zayıflamak isteyen herkese Deniz Hanımı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim..

Ali Çetin K.

Deniz hanımı tavsiye üzerine tanıdım. Benim amacım sadece kilo vermek değil aynı zamanda var olan sağlık problemim konusunda da kendisinden destek almaktı. Deniz hanım bana bu konuda çok destek oldu. Bir taraftan kilolarımı verirken diğer taraftan kan değerlerim normale döndü. Yaza hem daha sağlıklı hemde istediğim kiloda girmemi sağladı. Mesleki birikimi, bilgisi, güleryüzü ve pozitif enerjisiyle danışanları ile iyi bir iletişim içinde olduğunu söylemeden geçemeyeceğim, güleryüzüyle misafirlerini karşılayıp yakın ilgi ve alaka gösteren Deniz Hanıma teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bora K.

35 yaşında 5 sene öncesine kadar profesyonel olarak sporla uğraşmış sakatlanarak bırakmak zorunda kalmış son 3 yıldır kilo vermeye çalışan biri olarak kendimi tanıtabilirim. Kulaktan dolma diyet listeleri, kendi beynimden uydurduğum aç kalarak uyguladığım diyetler, ilaçlar, verdiğim kiloların 2 katını alarak, kendimle ve kilolarımla kavga ederek geçirdiğim 3 yıl. 110kg'ya vardığımda yeter diyerek bir arkadaşımın tavsiyesiyle Deniz Hanım'ı ziyaret etmeye başladım. Kilo vermek aç kalmak demek değilmiş. Bana özel diyet uygulandığında ancak etkili, ve kalıcı kilo veriliyormuş. Biraz sabır, biraz irade, listeye sadakat ve uzman diyetisyenim Deniz Hanım. Kendimle ve kilolarımla olan kavgam bitti. Deniz Hanım sonsuz teşekürler.

Mehmet K.

Diyetisyen Deniz Berksoy’u tavsiye üzerine buldum. 41 yaşında 87 kg troidi olan ve ailesinde kalp, şeker, kolestrol hikayeleri çok olan birisiyim. Bunların bilincinde olduğumu düşünüp kendi kendime 5-6 senedir kilo verme savaşında olan biriydim, taki Deniz hocayı bulana kadar. Bana yazmış olduğu ve birlikte takip ettiğimiz programların sayesinde yaklaşık 2 ayda 7 kg verdim. Evet artık sağlıklı yaşıyorum savaşmıyorum. Uyguladığımız program tamamen benim yaşam şeklime seyahat programlarıma damak zevkime göre her hafta hatta bazen haftada bir kaç kez değiştirerek devam etti. Deniz hoca bugunki benim mimarım. Başarılar.

Ebru S.

Aslına bakarsanız oğlumun doğumundan sonra aldığım kilolarla artık napacağım dediğim bir dönemde, kısacası hem sağlığımın hem psikolojimin bozulduğu, hiçbir kıyafetimi giyemediğim, özel yerlere giderken oturup ağladığım bir dönemde daha önce kendisinden yardım alan bir yakınımın tavsiyesi üzerine profesyonel yardım almaya karar verdim ve Deniz hanıma gittim. İlk haftalarda ben başarabilecekmiyim diye kendime çok sordum. Deniz hanımın da bana verdiği destekle tam 15 kilo verdim, şimdi dışardan aldığım tepkiler kendime olan güvenimi yeniden kazandırdı ve kendi kendime daha önce neden bu yardımı almadığımı sormadığım tek bir gün olmadı diyebilirim. Sizde aynı durumdaysanız benim yaptığım hatayı yapmayın ve vakit kaybetmeyin. Kaybettiğiniz zaman değil kilolarınız olsun. Deniz hanımla inanın kazanacağınız çok şey var.

E.C

Diyetisyenim ama bana sorarsanız sağlıklı yaşam koçum Deniz hanım kendisinin bana hayatıma kattığı güzellikleri anlatmam inanın zor. Sıkılmadan, aç kalmadan ve canımın istediği pek çok şeyi yiyerek kilo vermenin imkansız olmadığını, diyete başladıktan sonra aslında hiç aç kalmayacağımı ve her şeyi zamanında ve miktarınca yiyerek kilo verebileceğimi 4 ayın sonunda 19 kg'luk bi değişimle bana gösteren öğreten güler yüzlü tatlı dilli diyetisyenim Deniz Berksoy. Herşey için tekrar tekrar teşekkürler...

S.Y.

Ne kadar çok zayıflamak istersem isteyeyim tatlıya karşı olan zaafım beni hep yarı yolda bırakıyordu. Her pazartesi başlayıp 3. günde kestiğim tatlılar ve çikolataların gözümün önünden geçmesi ile kendimimi tutamayarak 3. günde biten diyetlerle sonuçlanan hikayem artık bir kısır döngüye dönüşmüştü. Kendime itiraf edemesem de artık bir uzmandan yardım almam gerekiyordu. Bu arada araştırma yaparken Deniz hanıma ulaştım. İçimden çikolata ve tatlıyı unutmam gerektiğini telkin ederek, diyetimde yasak olacağını düşünerek gittim, ama düşündüğüm gibi olmadı. Deniz hanım diyetimde en sevdiğim iki yiyeceği çıkartmadan, ama miktarını yavaş yavaş azaltarak diyet programımı uyguladı. Benim çikolata ve tatlıya olan zaafımın aslında bir alışkanlık olduğunu, azaldığında hatta hiç olmadığında da aklıma gelmeyeceğini gösterdi. 2 ayda yaklaşık 7,5 kilo vererek 68 kilodan 60,5 kiloya düştüm. Bayramdaki tatlılardan da beni mahrum bırakmadı, miktarı az olmak koşuluyla tabi :) Kilo sorunu olup fotokopi bir diyet uygulamak istemeyen, yasakların olduğu diyetlerden uzak, samimiyet ve içtenliğin her zaman olacağı bir ortam istiyorsanız Diyetisyen Deniz Berksoy tam sizin aradığınız kişi.

Elif A.

Tesadüfen tanıdığım diyetisyen Deniz hanım'ı şimdi iyiki tanımışım diyorum. Önceki dönemde kendimce yaptığım diyet uygulamalarından ve kilo verememekten oldukça yorulmuş ve sıkılmıştım. Böyle bir dönemde Deniz hanımla tanıştım. Doğru bildiğim tüm yanlışların doğrusunu bana sabırla, pozitifliği ve güleryüzü ile anlatarak beni yönlendirdi. Artık kilom bir noktada 75 kg'da durdu ve ordan asla aşağı inmeyecek zannederken bunun doğru olmadığını bana göstermiş oldu. Şu an 65 kiloya kadar düştüm. Böyle bir psikoloji ile beni bu kilolara getirerek, beni mutlu ve pozitif bir insana dönüştürdüğü için kendisini kutluyorum. Ayrıca asıl önemli olanın fazla kilolardan kurtulamının yanında, kilomu korumak olduğunu bana anlattı. Sadece tek bir liste olmadan kişiye özel beslenme programları çıkarması en büyük artısı bence. Hem doğru beslenmeyi öğrenerek zayıflamak hemde sizin için sağlıklı olan kilonuzda kalmak istiyorsanız Deniz hanımla tanışın derim.

Ahmet Baki

Deniz hanım, beslenme listenizi yaklaşık 3 aydır uyguluyorum. Şeker ve kalp hastasıyım. 10 yıl önce by-pass oldum. Sizle telefonla ve mail yoluyla bağlantı kurdum. Benimle çok ilgilendiniz sağolun. Yaklaşık 106 kilodan 90 kiloya indim. Şimdi çok rahatım. Kuş gibi hafifledim. Kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Teşekkür ederim. Diyetinizi aynen uyguluyorum. İlaçlarımada devam ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

M.D

Merhaba, ben uzun süredir fazla kilolarımdan yakınıyordum, özellikle karın bölgemdeki yağlanmadan çok mutsuzdum. Diyetisyen Deniz hanımla tam bu esnada tanıştık ve bana fazla kilolarımdan kurtulmamda çok yardımcı oldu. Sempatik tavırları, konuya olan hakimiyeti, sorduğum sorulara bıkmadan usanmadan cevap vermesi ve güleryüzü ile beni çok iyi motive etti. 1,68 boyundayım diyete başladığımda 75 kilodaydım ve bu kiloda takılı kalmıştım, artık bu kilodan aşağı düşmek istiyordum, şu an 64 kilodayım 2,5 ay içerisinde bu kiloya düşmeyi başardım. Şu an eski kıyafetlerimin olmasından çok memnumum. Bunun olmasını sağladığı için Deniz hanım'a çok teşekkür ederim. Bir diyetisyene danışıp fazla kilolarından kurtulmak isteyen herkese Deniz Berksoy'u tavsiye ediyorum. Kesinlikle memnun kalacağınızdan eminim.

Ali D.

Diyetisyen Deniz Berksoy'u zayıflamak isteyen herkese tavsiye ediyorum. Onun sayesinde yaklaşık 4 ayda 99 kilodan 82 kiloya düştüm. Yasaksız diyet programlarıyla ve düzenli takiplerle gerçekleşti fazla kilolarımdan kurtulmam. En önemlisi benim için en sevdiğim besin olan çikolatayı diyetten çıkarmadan zayıflamayı başardım. Etraftan duyduklarımla, internetten okuduklarımla, çeşitli haplar kullanarak zayıflamaya çalıştım ama her defasında verdiğim kiloları geri aldım, sonunda bir diyetisyene gitmeye karar verdim ve diyetisyen Deniz Hanım'la tanıştım. Verdiğim kilolardan kurtulduğum gibi hiçbirini geride almadım. Kendisine teşekkürü bir borç bilirim. Başta da söylediğim gibi zayıflamak isteyenlere memnuniyetle tavsiye ederim.

Başak D.

Diyetisyen Deniz Berksoy'un yardımı sayesinde 12 kilo verdim. Fazla kilolarımın yanı sıra kansızlık, yüksek kolestrol, yüksek trigiliserit gibi problemlerim de vardı. Verdiği diyetlerle bu problemlerim de büyük ölçüde yok oldu. Çünkü kendisi danışanının diğer sağlık problemlerini de dikkate alarak diyetlerini hazırlıyor. Verdiği diyetler çok sağlıklı ve dengeli, böylelikle aç kalmadan zayıfladım. Kendisinden çok memnun kalldım. Zayıflamak isteyen herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

C.

Bireysel bir sporla uğraşıyorum. Özellikle müsabaka dönemlerinde ve müsabaka öncesinde tartıdaki kiloma ulaşabilmek için bir profesyonel destek almam gerekiyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ankarada diyetisyenlik yapan deniz hanımla tanıştım. Sporcu beslenmesi ile ilgili uzmanlığı olması sebebiyle bana çok yardımcı oldu. Güleryüzlü, konuşkan ve ilgili tavırlarıyla benim diyetten kopmamamı sağladı ve beni aynı zamanda yarışmaya da motive etti. Kendisini tanıdığım için çok şanslıyım ve çok memnun kaldım. Her zaman kendisinden profesyonel yardım almaya devam edeceğim. İlgisi için teşekkür ederim.