0 (216) 515 56 73
Adresimiz : Deluxia Suites, Barbaros mah., Mor Menekşe Sok. No:3A D:201 Batı Ataşehir / İstanbul

MENÜ
Hakkımda Ofisim Yazı Köşesi Basın Önce & Sonra Başarı Hikayeleri Videolar Online Diyetisyen İletişim

Yazı Köşesi

Şok Diyetleri bir kenara bırakın! Sağlıklı Zayıflayın...

Şok diyetlerle çok az yiyerek, tek tip beslenerek, nerdeyse sıvı alarak elbette kilo verebiliriz ama maalesef kaybettiğimiz sadece kilolarımız olmaz. Zayıflamanın en doğru yolu, şok ve düşük kalorili diyetler yapmak yerine yeme düzeninde küçük değişiklikler yaparak kalıcı olarak sağlıklı ve formda olmayı sağlamaktır.

Devamını okumak için tıklayın

Kahve ile Sağlık İlişkisi

Sıkı bir kahve tiryakisisiniz ve kahveden vazgeçemiyor musunuz? Sabahları kahve içmeden uyanamayanlardansınız ya da yemeklerden sonra kahve keyfi yapmadan işinizin başına dönemiyorsunuz.

Devamını okumak için tıklayın

Diyetin Vazgeçilmez Meyvesi Elma!

Elma... Her mevsim bulunabilen ekşi, tatlı seçenekleriyle her damak zevkine uyan beslenme programımızın olmazsa olmaz meyvesidir.

Devamını okumak için tıklayın

Anti–Aging Özellikli 10 Besin

Vücudunuzda kanser, kalp hastalıkları, cilt hastalıkları, göz ve akciğer hastalıkları gibi birçok hastalığın oluşmasında etkili olan serbest radikaller aynı zamanda yaşlanmaya da neden olan faktörlerdir. Serbest radikallere ve yaşlanmaya karşı savaşta en etkili destekçiniz ise anti-aging özellikli besinlerdir.

Devamını okumak için tıklayın

Neden Online Diyet?

Son yıllarda toplumumuzda çalışan birey sayısının ve iş yoğunluğunun artması sebebi ile zaman ve ekonomik sıkıntılar ortaya çıkmıştır. Biz; ekip olarak ‘Online Diyet Danışmanlık Sistemi’ni geliştirdik. Sizin vaktinizi almadan size özel ve ekonomik beslenme programınızı oluşturmak için Deniz Diyet Ekibi olarak hizmetinizdeyiz.

Devamını okumak için tıklayın

Göbek Yağlarını Eritmenin Yolları

Porsiyonlarınızı doğru ayarlayın: Yediğiniz her şeyi tabağa koymak ne yediğinizi bilmenizi sağlar. Hem gözünüze hem midenize hitap etsin ki daha doyurucu olsun. Fakat son yıllarda evlerde ve dışarıda tabak boyları çok büyüdü. Büyüyen tabak boyları ile birlikte porsiyonlarda arttı. Porsiyonlar büyüdükçe alınan kaloriler arttı.

Devamını okumak için tıklayın

Hindistan Cevizi ile Şekerli Yiyeceklerden Uzak Durabilirsiniz

Hindistan cevizi tropikal bölgelerde yetişen bir gıdadır ve meyvesi yenir. Hindistan cevizinin; suyu, sütü, yağı, şekeri, rendesi gibi birçok formu bulunmaktadır. Her birinin kendine has özellikleri vardır.

Devamını okumak için tıklayın

Yaz Döneminde Su tüketimi Önemlidir

Sıcak yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte formda görünmek için diyet yapıyor, beslenmemize dikkat ediyoruz; peki su içmeye ne kadar özen gösteriyoruz?

Devamını okumak için tıklayın

Yağ Yakıcı 10 Besinle İdeal Kilonuzda Olun!

Sağlıklı olmak sadece ama sadece kendinize iyi bakmakla, kaliteli uyku ile, sağlıklı bir hayat tarzını ve beslenme alışkanlıklarını benimsemekle mümkün olabilir.

Devamını okumak için tıklayın

Vejeteryanlara Özel 7 Besin Maddesi

Demir: Kurubaklagiller, yeşil yapraklı sebzeler, kuru meyveler, pekmez ve kuruyemişler iyi bir demir kaynağıdır.

Devamını okumak için tıklayın