Diyetisyenlerimiz

Deniz Berksoy

Deniz Berksoy lisans eğitimine Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde başlayarak 2007 yılında mezun olmuş ve Diyetisyen ünvanını almıştır. Yüksek lisans eğitimine başladığı Ankara Üniversitesi Spor Sağlık Bilimleri Anabilim Dalı’nda 2011 yılında eğitimini tamamlamış ve bilim uzmanlığını alarak Uzman Diyetisyen olmuştur.

Birçok seminer ve kongreye katılmış ve sertifikalar edinmiştir. Çeşitli gazete ve dergilerde yazıları yayınlanmıştır ve yayınlanmaya devam etmektedir. Hürriyetaile'ye Uzman Diyetisyen olarak köşeyazarlığı ve danışmanlık yapmaktadır.

Şu an, kurucusu olduğu Deniz Diyet Beslenme Danışmanlığı Merkezinde danışanlarına kilo verme, kilo alma, hamilelik ve emziklilik döneminde beslenme, hastalıklarda beslenme, spora özel beslenme vb. hizmet vermeye devam etmektedir.
Devamı
Deniz Berksoy

Aylin Tunç; Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuş ve Diyetisyen ünvanını almıştır. 2015 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Diyetetik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine başlamıştır ve çalışmalarına devam etmektedir.

Güncel olan seminer ve kongreleri yakından takip etmektedir. Kasım 2015 tarihinden itibaren Deniz Diyet Beslenme Danışmanlığı Merkezinde çalışmaya başlamıştır.

Bireysel kişiye özel diyet ile diyabet, insülin direncinde beslenme ve çocukluk döneminde beslenme danışmanlığı hizmetleri vermektedir. ‘Online Diyet Danışmanlık Sistemi’nin takibinden sorumludur. Ayrıca; bilimsel yayınları takip etme ve makale geliştirme konularında Uzman Diyetisyen Deniz Berksoy ile birlikte çalışmaktadır.


Devamı